Jahorinski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jahorina-Sve 5

3 posters

Ići dole

Jahorina-Sve 5 Empty Jahorina-Sve 5

Počalji od zazoon Januar 14th 2009, 00:29

Bio ove godine prvi put na Jahorini (27.12.-03.01.) i moram priznat da je bilo i bolje nego što sam očekivao,što se samih ljudi i domaćina gore tiče bilo je sve super (doduše malo sam se naljutio što nas na samom ulasku u kuću nije čekala kruška,ali je zato domaćin odmah iduči dan donio litru samo za mene,koju sam ja kasnije ljubomorno čuvao i poskrivečki ispijao :D ),što se tiče hrane jednu večer smo išli u Rajska Vrata i kaj da vam velim klopa je rajska,još sad mi po glavi idu vješalice,ona salata od paprike sa ljutim sirom,domači kolač od borovnice i naravno KUHANA RAKIJA-za koju VAS MOLIM AK NETKO IMA RECEPT DA MI GA POŠALJE,ima još toga al se ne želim sad toga prisječat jer mi sline teku u potocima!Što se tiče staza i snijega nemam nikakvih zamjerki jer ga je rcimo bilo dovoljno-ne bi škodilo da ga je bilo i više,ali nam je padao u četvrtak navečer pa ga je u petak bilo +20-25cm i bio je to vrhunac našeg gostovanja po prekrasnoj planini koja bi mogla još puno puno bolje radit i funkcionirat (ovo se ne odnosi na radnike na žicama i ratracima,jer su oni stvarno dobro odradili svoj dio posla).Eh da,taj petak,freeride petak,kumek i ja!!! I jbg došla je subota i mi morali sa suzama u očima i letvama na krovu,i naravno pola litre sačuvane kruške poči kući svojoj,al nadam se da ćemo još doći gore i da će biti puno više snijega!!! Pozz
zazoon
zazoon
visitor
visitor

Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jahorina-Sve 5 Empty Re: Jahorina-Sve 5

Počalji od marijadina Januar 22nd 2009, 03:27

Jahorina je fantasticana!

marijadina
visitor
visitor

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jahorina-Sve 5 Empty Re: Jahorina-Sve 5

Počalji od Hammer Februar 16th 2009, 14:32

Jahorina jeste SUPER, ali Jahorinu čine i ljudi smile

Moja velika zahvalnost i pohvale Jahorini....čovek je za manje od 5 minuta rešio problem smeštaja.....

HVALA JAHORINA !!!
Hammer
Hammer
Senior Member
Senior Member

Broj poruka : 808
Godina : 48
Mjesto : Novi Sad
Ski/Bord : ex ski, Bord :)
Datum upisa : 25.12.2008

http://www.info-jahorina.net/

Nazad na vrh Ići dole

Jahorina-Sve 5 Empty Re: Jahorina-Sve 5

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu