Jahorinski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOROMAN DRIBLA I NA SKIJAMA

Ići dole

KOROMAN DRIBLA I NA SKIJAMA Empty KOROMAN DRIBLA I NA SKIJAMA

Počalji od supra Decembar 10th 2010, 22:27

Fudbaler Crvene zvezde proglašen za naslednika Bojana Križaja u detinjstvu, kada je bio član jugoslovenske reprezentacije u skijanju
KOROMAN DRIBLA I NA SKIJAMA 32660

Rođen na snegu.
Ognjen Koroman zameniće kopačke skijama. Fudbaler Crvene zvezde otkriva da je kao dečak osvajao medalje u slalomu i veleslalomu.

* Šta ćete posle završene polusezone?
- Jedva čekam da stanem na skije. Još jedan dan i raspust. Pravac Pale i Jahorina!

* Otkud sad skijanje?
- Malo ljudi zna da je skijanje moja prva velika ljubav. Do 14. godine sam paralelno trenirao skijanje i fudbal. Čuj trenirao, bio reprezentativac Jugoslavije.

* Kako to?
- Iz moje ulice na Palama su Jelena Lolović, Vlada Lučić i sestre Gramzov, srpski skijaški olimpijci. Odrasli smo zajedno.

* Jeste li imali uspeha?
- Imam dosta medalja i pehara, a moja kuća na Palama izgleda kao pravi muzej.

* Koje ste discipline najviše voleli?
- Slalom i veleslalom!

* Ko su vam bili idoli?
- Bojan Križaj i pokojni Rok Petrovič. Naravno, svi smo voleli i Mateju Svet.

* Jeste li upoznali nekog od njih?
- Bojana viđam svake godine na Jahorini, jer on tamo ima biznis. I ove godine popićemo piće.

* Plašite li se skijanja zbog mogućih povreda?
- Ne! Ja sam se rodio na skijama! (smeh) Od skijanja mi je ostalo nisko težište u fudbalu, što je moja prednost. Kad me treneri upitaju kako tako dobro driblam, kažem im da je to zbog skijanja.
(kurir)
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu