Jahorinski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skijanje za novu godinu??

2 posters

Ići dole

Skijanje za novu godinu?? Empty Skijanje za novu godinu??

Počalji od josipkriznic Decembar 8th 2010, 15:10

Pozdrav svima,

javljam se iz Slovenije i pošto nisam bio na Jahorini od '89 bih imao jedno pitanje za vas forumaše. Planiramo dolaziti na Jahorinu za novu godinu, ali me muči to što već neko vrijeme pratim vremensku prognozu i web-cam-e i nisam baš zadovoljan sa onime što vidim. Malo ima snjega, pa ga opet nema, pa opet ima...i tako u krug... Znam da je tek početak sezone ali me zanima kakvo je obično stanje na Jahorini za novu godinu...ima li snjega ili rastu ljubičice? smile

Pitam zato što moja partnerica još nikada nije bila u Bosni/Sarajevu, pa imamo u planu i Sarajevo malo pogledati. Sad ne znam jeli se mi više isplati uzeti apartman na Jahorini ili u Sarajevu, jer ako ne bude snjega škoda novca za skuplji apartman na Jahorini.

Hvala svima za odgovore...

Josip

josipkriznic
visitor
visitor

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Skijanje za novu godinu?? Empty Re: Skijanje za novu godinu??

Počalji od supra Decembar 8th 2010, 15:55

Zdravo Josipe,

predlažem ti apartman na Jahorini!

Koliko sam svatio tvoj prioritet je planina, a Sarajevo je opcija, tako i treba da ostane.

Poslednjih godina u ovom periodu je uvjek bilo pitanje hoće li za novu godinu biti snijega ili ne. E pa koliko se ja sjećam svake godine se skijalo, mada ne u idealnim uslovima, ali se skijalo, što ne mora da znači da će i ove.

S druge strane, prognoza obećaje za sada najbolju novu godinu - pogledaj prognozu za narednih 15 dana http://www.jahorinalive.net/sr/vrijeme/accu-weather-prognoza.html

Mislim da je tvoj najveći problem smještaj, što više odugovlačiš to više rizikuješ da ga ne nađeš za taj period, a ako ga nađeš koštaće te 30% više.

Pozdrav
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Skijanje za novu godinu?? Empty Re: Skijanje za novu godinu??

Počalji od josipkriznic Decembar 8th 2010, 16:58

Prognoza je koliko vidim samo takva... smile

Smiještaj me već čeka samo nisam znao bih li ga potvrdio ali ako bude ovakva prognoza do nove godine...vidimo se na Jahorini.

Puno ti hvala za odgovor!

Pozdrav

josipkriznic
visitor
visitor

Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Skijanje za novu godinu?? Empty Re: Skijanje za novu godinu??

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu