Jahorinski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajam ski opreme u Beogradu ...

+7
zidoo
JLive
gabrijelos
supra
info-jahorina
japaja
suma.ker
11 posters

Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od suma.ker Novembar 12th 2009, 12:43

U Beogradu od 03.12.2009 do 06.12.2009 u Hali 1 i Hala 1A BEOGRADSKOG SAJMA koji se održava u Bulevaru vojvode Mišića 14,

biće izložena zimsko sportsko-rekreativna oprema, zimski turizam i rekreacija, razmena polovne i prodaja nove opreme.

Opis sajma:

Sajam zimske sportske opreme i rekvizita i ponuda zimskog turizma. Prodaja nove opreme za zimu i zimske sportove (skije, cipele, klizaljke, snowboard, jakne, kombinezoni, sanke, rukavice, naočare, kape itd). Ponuda i prodaja turističkih aranžmana. Razmena i prodaja polovne sportske opreme. Modne revije. Prezentacija nove opreme i rekvizita.

Sajam ski opreme u Beogradu ... DesnoMestoSvet2

http://www.sajam.co.rs
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od japaja Novembar 12th 2009, 14:16

Da li je neko isao na ovaj sajam ranijih godina, interesuju me skijaska odjela, bude li vise izbora i kakve cijene budu, jel ista povoljnije?

japaja
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 37
Ski/Bord : Ski
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od suma.ker Novembar 14th 2009, 01:28

japaja ::Da li je neko isao na ovaj sajam ranijih godina, interesuju me skijaska odjela, bude li vise izbora i kakve cijene budu, jel ista povoljnije?
bio sam ja zadnjih godina... ima svega ... moze da se naletina extra povoljne stvari ali ima i skupih varijaniti

recimo ja sam extra dobro prosao sa rojcsh rukavicam za ispod svake cene... posle sam ih video u intersportu za 3x vecu lovu! izbor je veliki... Interesantno je jos to da na standu Skijalistsa Srbije mozes da kupis ski pass sa 10% popusta!
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Dani u kojima su uživali ljubitelji zimskih čarolija

Počalji od info-jahorina Novembar 14th 2009, 12:16

Dani u kojima su uživali ljubitelji zimskih čarolija

"Od kada je 6. decembra Alberto Tomba, svetska skijaška zvezda koja ne tamni, otvorio ovu manifestaciju na Beogradskom sajmu, više od 12,5 hiljada posetilaca obišlo je vrlo različite sadržaje iz ovogodišnje ponude. Svi su na neki način mogli da se pripreme za predstojeću zimu, jer je bilo za svakoga po nešto. Zainteresovani za kupovinu nove ili polovne sportske opreme svakako su najpovoljnije mogli da je nabave na Sajmu, a oni koji se još nisu odlučili za konkretan aranžman takođe su mogli da pronađu kompletnu turističku ponudu sa cenama. Ski-pasovi za zimu 2007-2008. prodavani su uz popust od deset odsto.

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1740_b

Posebna atrakcija bilo je prvo snow board takmičenje, na kome su učestvovali svetski poznati profesionalni vozači.

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1775_b

Prema rečima Dragana Zečevića, šefa projekta, prvi utisci posle EXPO-ZIMA govore da su svi zadovoljni – izlagači organizacijom, posetioci bogatom ponudom. Pismo zahvalnosti zbog divnog prijema na Sajmu i u Beogradu, koje su Beogradskom sajmu već uputili Alberto Tomba i njegova menadžerka, dodatna je pohvala organizatorima manifestacije.!"

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1737_b




Prošlogodišnji sajam - 04. Decembra otvorio BOJAN KRIŽAJ

Prvi smučar druge Jugoslavije rođen je 31. januara 1957. godine u Kranju u Sloveniji. Kao skijaš bio je izuzetan tehničar i jedan od najboljih svetskih specijalista za slalom i veleslalom osamdesetih godina. Najuspešniji je jugoslovenski i slovenački skijaš svih vremena.

Osvajač je drugog mesta na svetskom prvenstvu u slalomu 1982. godine, pobednik je svetskog kupa u istoj disciplini 1986/87, a 1987. godine je osvojio i Kristalni globus.

Karijeru je završio u martu 1988. godine na finalnoj trci svetskog kupa u Salbah Hinterglemu na upečatljiv način - neposredno pre cilja skinuo je vezove i peške prošao kroz cilj.

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_9528_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_9702_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_9480_b




Sajam 2007 god. - 06. Dec. otvorio Legendarni italijanski skijaš ALBRTO TOMBA

Jedan od najboljih skijaša sveta svih vremena, Italijan Alberto Tomba održao je u prepunom beogradskom "Sport kafeu" konferenciju za novinare, kao najavu današnjeg otvaranja 22.medjunarodnog sajma zimskih sportova, turizma i rekreacije "Expo-Zim".

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1054_b

"Svoj nastup,poznati skijaš je započeo potpisivanjem skije istog proizvođača, koju je prethodne godine svojim imenom ukrasio i Stenmark. Slavni italijanski smučar je izjavio da je vrlo srećan što će u Srbiji biti promoter sajma zimskih sportova "Expo-Zim".
-"Srećan sam što ću na mestu promotera naslediti mog velikog prijatelja Ingemara Stenmarka", rekao je Tomba. -"Srbija ima velike skijaške potencijale, ne samo mlade talente, već i planine, na kojima mogu da niknu male Tombe." Nakon otvaranja i obilaska Sajma Tomba će na štandu “File“ deliti autograme.
Završavajući konferenciju, Anđelko Trpković, izrazio je zadovoljstvo činjenicom da ćemo pored potpisa Stenmarka čuvati potpis još jednog velikana skijaških staza Alberta Tombe. Opušteno i nasmejano Tomba je pozirao fotoreporterima i odgovarao na brojna pitanja novinara."

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1041_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1503_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1514_b

izvor: sajam.co.rs
info-jahorina
info-jahorina
Info Jahorina Forum
Info Jahorina Forum

Broj poruka : 777
Hobi : web
Ski/Bord : Bord
Datum upisa : 22.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od info-jahorina Novembar 14th 2009, 12:26

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_2008.1_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_2006.2_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1738_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1739_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1742_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_1743_b

photo: sajam.co.rs
info-jahorina
info-jahorina
Info Jahorina Forum
Info Jahorina Forum

Broj poruka : 777
Hobi : web
Ski/Bord : Bord
Datum upisa : 22.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Sport, sneg, užitak

Počalji od supra Decembar 3rd 2009, 12:36

Mateja Svet, poznata slovenačka alpska skijašica, pobednica svetskog kupa i olimpijska vicešampionka, svečano će u četvrtak, 3. decembra otvoriti 24. međunarodni sajam zimske sportske opreme, turizma i rekreacije EXPO-ZIM 2009.

EXPO-ZIM je događaj koji tradicionalno u Beogradu označava početak zimske sportske i turističke sezone. Ove godine traje od 3. do 6. decembra, a u halama 1 i 1a predstaviće se više od 85 izlagača na pet hiljada kvadrata.

-Ovo je manifestacija koju Beogradski sajam organizuje sa asocijacijom "Sport za sve" i na najlepši način afirmišemo rekreativni sport, rekao je Anđelko Trpković, generalni direktor Beogradskog sajma na konferenciji za novinare. –Izlagači su se potrudili da predstave sve novitete vezane za sportove na snegu. Pored kupovine nove, najsavremenije opreme ljubitelji zimskih sportova imaće priliku i da razmene polovnu opremu. Poseban segment ovog sajma je i ponuda zimskih turističkih aranžmana. Veliko zadovoljstvo nam je što će gost EXPO-ZIM-a biti šampionka Mateja Svet, koja posle Jelene Lolović, Stenmarka, Tombe i Bojana Križaja nastavlja "niz" vrhunskih sportista koji su se našli u ulozi počasnih gostiju Beogradskog sajma.

Da Beogradski sajam organizovanjem jedne ovakve manifestacije praktično populariše zdrav stil života naglasio je Petar Stakić, generalni sekretar asocijacije "Sport za sve". On je rekao da EXPO-ZIM pruža zadovoljstvo onima koji žele da kupe novu ili zamene staru opremu, ali i porodicama koje žele da izaberu odgovarajuće zimovanje. Ova manifestacija nudi i informacije o različitim rekreativnim akcijama, kao i podatke o radnom vremenu klizališta.

Stakić je najavio i visokostručnu tribinu čija je tema Bezbednost na ski stazama, koja će se održati u subotu, 5. decembra, kao i akciju prikupljanja ski cipela za decu, koje će biti poklonjene Centru dečjih letovališta Mitrovac na Tari.

EXPO-ZIM kao manifestaciju na kojoj ima "sve za sneg na jednom mestu" najavio je Dragan Zečević, šef projekta. Uz brojne eminentne izlagače on je kao poseban kvalitet ovog sajma istakao i najavljene popuste od 10 do 30 odsto. Skijališta Srbije će, kao i prošle godine, odobravati popust od 10 odsto za ski pas na Kopaoniku.
sajam.co.rs
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty SERVISNE INFORMACIJE

Počalji od supra Decembar 3rd 2009, 12:36

EXPO-ZIM se održava 24. put od 3. do 6. decembra. Svečano otvaranje je u četvrtak u podne. Sajam se održava u halama 1 i 1a. Radno vreme je od 10 do 20 časova.

Ulaznica košta 300 dinara a parking se plaća 70 dinara na sat.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od gabrijelos Decembar 3rd 2009, 13:25

Moja najdraža skijašica Mateja Svet clap2
gabrijelos
gabrijelos
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 1077
Godina : 41
Mjesto : Osijek
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.info-jahorina.net/

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od suma.ker Decembar 3rd 2009, 14:23

gabrijelos ::Moja najdraža skijašica Mateja Svet clap2
a kolko vidim na slici sve lepsa i lepsa je cool
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od JLive Decembar 3rd 2009, 19:38

JLive
JLive
Member
Member

Broj poruka : 131
Datum upisa : 14.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od zidoo Decembar 6th 2009, 20:04

E evo mene vrno se sa sajam pa eto da napisem koje slovo.

Sajam je generalno bio los smile Noviteti 0, izlagaci 0. Evo samo cu navesti sledece: nije bilo burtona uopste (znaci ja nisam vidio ni jednu jedninu Burton dasku/vez/cizmu na cjelom sajmu, ni kod malih izglaca smile). Isto vazi i za: Nitro, Capitu, K2, DC, Rome, LibTech/Gnu. Sajam je mal, moze se obici za 1h (u pola manji nego gore na slikama).
Od snowboard proizvodjaca bio je Volkl, Forum, Elan, Rossignol, Salamon, Atomic i Ride (jedno 3-4 daske od prosle i predprosle sezone, hrpa nekih vezova i cizmi od prosle sezone), Flow (3 daske i isto hrpa nekih vezova). Od ovih prvih par marki ne znam modele pa ne bi komentariso, al nisu blisatli.
Od ostale opreme isto tako nista, ja sam trazio da kupim body armor aka kornjacu, i na cjelom sajmu bile samo dva stita i jedno 3 impact sorca ... blago receno katastrofa. Kaciga je bilo malo vise, ja sam pazario jednu (Blizzard).
Nije bilo ni proizvodjaca naocala, Oakley, Anon, Electrical ... nista, bilo jedno 8 modela Dragona, i Smith.

E sad da ne bude katastrofa treba reci i pozitivne strane. Nakon malo kopanja po sajmu dalo se naci jeftinih stvari, tako sam pazario vez Volkl dosta solidne konstrukcije i kopci, lagani za 40e, sljem Blizzard 30e (lagan, ventilacija) drugari neke cizme Flow i Salamon za po 70-100e ... moglo se probrat. Bilo je more nekih cudnih proizvodjaca naocala, kapa, rukavica etc. niskih cjena i vjerovatno upitnog kvaliteta smile
Takodje mogla se pazariti daska za 100-150e Volkl, bilo je i nekih Atomica jeftinih.

U svakom slucaju, sajam vise smeka na pijacni dan nego na sajam. Nema ama bas nista novo vidjeti, nije bilo 10 stvari od sezone 09/10, slaba ponuda, ali se opet moglo dobro pazariti.

E da, posto se ja ne kuzim u skije mogu samo reci da je skija bilo mora, svih boja smile Bilo je jedno 95% skija i 5% svega ostalog.
I takodje sve gore navedeno je napisano iz perspektive mene i jos 4 bordera iz ekspedicije.
zidoo
zidoo
Member
Member

Broj poruka : 103
Ski/Bord : Ride Agenda
Datum upisa : 19.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od supra Decembar 6th 2009, 22:04

Bravo za tekst.

Moja cura je radila za "Madness" generalnog zastupnika "Burton-a" u Srbiji, ali zaboravih da napišem da ove godine nije na Expu i da zbog toga neće biti Burtona.

Inače Madness radnja nalazi se u Beogradu, studentski trg broj 4, kod Platoa filozofskog fakulteta, blizu trga republike ili ti kod okretnice trola. Prošle sedmice davali su popust od 30% (mislim) na svu opremu.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od suma.ker Decembar 6th 2009, 22:27

i ja sam se upravo vratio zido je u pravu ,prosle godine je bio mnogo bolji sajam sa vise izlagaca.... zapazio sam da je ski program bio mnogo zastupoljeniji! cene katastrofa u glavnom! Interesanto je da su skijalista srbije davale popust 10% za kupljen ski pas
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od JAHORINA Decembar 7th 2009, 00:24

znači nisam pogriješio što nisam otišao
JAHORINA
JAHORINA
Info Jahorina Forum
Info Jahorina Forum

Broj poruka : 2080
Godina : 53
Mjesto : JAHORINA
Hobi : SKIJANJE
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od suma.ker Decembar 7th 2009, 00:31

JAHORINA ::znači nisam pogriješio što nisam otišao
nisi pogresio... u odnosu na prosle godine mnogo slabije a cene su strasne... ima jeftinih nekvalitetnih skija za malo para a starim modelima dobrih skija nije pala jako cena... sve u svemu nista posebno !
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od Mitarijus Decembar 7th 2009, 01:32

Aj da se i ja nadovezem......

Bio sam u cetvrtak i tacno je to da sto se tice snowboard opreme,ponuda je bila uzas. Moglo se naci po nesto jeftino (recimo ovog puta u ponudi je bila i oprema firme HEAD).
Ja sam inace trazio sebi vezove da pazaram i razocarao sam se u ponudu koju sam video. Uglavno su bili zenski modeli i to pregrst. Kada sam otisao da pogledam sta ima u ponudi od FLOW-a,zapanjio sam se kada sam video da i dalje prodaju model koji je star 3 sezone. E sada nije to toliko strasno koliko je bila sama cena tog modela (neznam napamet tacan naziv). On je kostao 10500,00 din, a taj isti model sam drugaru u Novom Sadu prosle godine i to kao proslogodisnji model (jos tada) pazario za 7000,00 din!!!
To kada sam video,shvatio sam da tu nema sanse da kupim bilo sta.....totalno razocarenje.
Mitarijus
Mitarijus
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 30
Datum upisa : 25.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od SVOXY Decembar 8th 2009, 00:07

Ja sam kupio O"neill jaknu - Ultratech****!!! 20.000-Waterproofness , 10.000-in grs/m2/24hrs za 11.000 hiljada dinara tj- 113eura !!!! u Januaru ove godine joj je bila cena 21.999din.tj-239 Eura !!!!!! affraid affraid rasta yahoo yahoo Dance Dance
SVOXY
SVOXY
Member
Member

Broj poruka : 124
Godina : 48
Mjesto : Novi Sad
Hobi : Bord
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od suma.ker Decembar 8th 2009, 02:42

SVOXY ::Ja sam kupio O"neill jaknu - Ultratech****!!! 20.000-Waterproofness , 10.000-in grs/m2/24hrs za 11.000 hiljada dinara tj- 113eura !!!! u Januaru ove godine joj je bila cena 21.999din.tj-239 Eura !!!!!! affraid affraid rasta yahoo yahoo Dance Dance
jel ima predvidjen dzep za pljosku? :wacko1:
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Samo bezbednost nije na popustu

Počalji od supra Decembar 8th 2009, 13:03

Kao i svake godine EXPO-ZIM je još jednom dokazao da je i lepa i korisna manifestacija. Uz kupovinu nove, polovne ili ski opreme na rasprodaji, na ovoj manifestaciji ljubitelji snega i zimskih sportova mogli su da izaberu i po povoljnim uslovima uplate zimovanje. Bilo je i zabave, različitih takmičenja, ali organizatori ni ove godine nisu zaboravili edukativni karakter EXPO-ZIM-a – u subotu je održano i stručno predavanje "Bezbednost na ski stazama".

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_3191_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_3157_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_3243_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_3232_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_3229_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_3199_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_3195_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_3192_b

Sajam ski opreme u Beogradu ... Zim_3189_b
sajam.co.rs/photo:sajam.co.rs
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od Apis Decembar 11th 2009, 04:45

lepo lepo! svaka cast!
kad zatvara? stizem u BG 18og yahoo
Apis
Apis
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 20
Mjesto : Svedska
Ski/Bord : Daska
Datum upisa : 11.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od supra Decembar 11th 2009, 05:00

Već je zatvoren jer traje samo tri dana. Ove godine je bio otvoren od 3 do 6 decembra.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od Apis Decembar 11th 2009, 06:03

jbg, pa naravno... uvek je tako. reci, gde bi ti prepodrucio da se ide, u BG, za slicnu ponudu?
Apis
Apis
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 20
Mjesto : Svedska
Ski/Bord : Daska
Datum upisa : 11.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od supra Decembar 11th 2009, 06:21

Ako misliš na snowboard opremu onda ti preporučujem Madness radnju koja se nalazi se u Beogradu, studentski trg broj 4, kod Platoa filozofskog fakulteta, blizu trga republike ili ti kod okretnice trola.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od Apis Decembar 11th 2009, 06:39

hvala na pomoci! nadam se da ce biti i nesto za mene.
Apis
Apis
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 20
Mjesto : Svedska
Ski/Bord : Daska
Datum upisa : 11.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sajam ski opreme u Beogradu ... Empty Re: Sajam ski opreme u Beogradu ...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu