Jahorinski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

primjedbe i loša iskustva

+8
Hammer
SVOXY
suma.ker
gabrijelos
japaja
alfa
ado
supra
12 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty primjedbe i loša iskustva

Počalji od supra Novembar 5th 2009, 12:10

Ukoliko ste imali loše iskustvo ili mislite da nešto nije uredu vezano za ski centar jagorina, od cijena, loše usluge itd. a to niste imali gdje da napišete, sada to možete učiniti ovde.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty kritike na visoku cijenu ski pass-a

Počalji od supra Novembar 5th 2009, 12:19

evo i citata nekih polemika koje su se ovih dana pojavile u raznim temama na forumu

ado ::
JAHORINA ::Pa prema mojim saznanjima cjenovnik će biti objavljen u četvrtak... Koliko sam mogao da saznam smile , cijena dnevnog ski pasa je 39 km, sedmodnevnog 220 km, 10 dana od sezone - 310 km, sezonska u predprodaji - 470 km .. OC Jahorina će zadržati pravo da spuisti cijene ski pasa u slučaju da se nezavrše radovi na novim šesterosjedima...

tužan Ja se tamam nadao bice nesto jeftiniji sezonski ski-pass ... ali jbg ... nista ... samo neka zaroka pa cu se kuckati polako ...

-----------

suma.ker ::posto je obljavljen ski pas z a ovu god cisto da napravite poredjenje u regionu ... kopaonik sa 6 novih cetvoroseda sa 4 osnezene staze sa topovima staze sa ukupno 20zicara i 40km staza novim ratracima nema toliku cenu... cene su izeazene u dinarima a 93 din su 1 euro! zakljucite da li su ovi normalni iz OC . Namerno pisem u kafani jer smo tu svi nasi sa nikakvom losom namerom sem da mi se cini da ce dosta ljudi biti neprijatno iznenadjeni

[You must be registered and logged in to see this image.]

-----------

suma.ker ::
gabrijelos ::Nisam bio na Kopu ali za usporedbu, Sljeme ima 3-4 staze ukupno 4km staza jedan trosjed i dnevni ski pass je 150kn iliti 20,5€
Nema ni dusu ko Jahorina, zaostaje i kolicinom staza, jedino sto vrijedi je crveni spustu gdje se vozi svj. kup i sto imas sansu kad zavrse te utrke voziti se po stazi koja bude kao sto je engleski travnjak u nogometu i vrhunska rasvjeta za nocno
vidi Gabri Sjeme je izletste pored Zagreba i to je nesto vislje brdo od Fruske gore pored NS-a, to je vikend varijanta sa vestackim snegom pa i mora da kosta !!! garantujem ti da tu radnim danom nema zive duse!
cim je vikend varijanta ono mora da kosta...a i brate pa kod vas je kutija cigareta 6-7 eura onda i njije problem dati za rekreaciju 3 kutije cigareta... drugaciji je standard Cro i BiH ... plate , cigarete,gorivo... pa samim tim i ski pas bi se trebao razlikovati u ceni!

-----------

supra ::Ne želim polemiku, zašto bih kada smo ovaj forum pokrenulu upravo za dobro Jahorine. Ipak, kada razmislim i stavim ruku na srce, svaka čast oc-jahorina na svemu što je uradila, ali cijene su previsoke, ne samo ski karti, nego svega. Dovoljno je uporediti cijene ponude sa evropskim ski centrima i sve će vam biti jasno. Pogledajte na www.skibus.rs koje su cijene u tim ski centrima, šta ti ona pružaju, koliko km staza imaju... OK, sad će te vi reći "vize"! Znam ja to za vize, ali m*** mu neće vječno trebati vize. Moje lično mišljenje je da se na Jahorini svi grebu i da svi tjeraju svoj interes, a na zadnjem mjestu je skijaš, onaj koji je u evropi na prvom mjestu. Jedina pozitivna stvar ove godine je ova Smještaj na planinama jeftiniji do 30 odsto ako je uopšte tačna, nadam se da jeste i da će tako da bude, bar da se na tome uštedi koja para.

Siguran sam da je većina vas pomislila "evo ga supra opet pametuje", ali vjerujte mi, supri je jeftinije da ostane gdje jeste i da borda tu gdje jeste, nego da se preračunavam, jer ako se preračunam, mene će koštati 30-40% više da dođem na Jahorinu nego da odem na St.Moriz ako uračunam troškove puta itd. Zato ako supra ove godine dođe na Jahu doći će samo radi ves forumaša da se upoznamo i popijemo koju, a ne zato što je Jahorina povoljna ili što je napravila dva nova šestosjeda, takva ista dva vidim i sa prozora mog doma.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od ado Novembar 5th 2009, 14:03

Ja cu reci za sebe ... OC-Jahorina i ZOI su dva centra ... pa samim time imam opciju da biram u Bosni i Hercegovini ... (cuj biraaam smile) .... Jahorinu volim vise, bolja je radi kuliranja, kafane, jednostavno je pitoma ... ali ja sam na Jahorini samo zbog staza! Sad ... hocu li uzeti sezonsku za 470KM ... ili ZOI za 280KM (Bjelasnica+Igman) ... zna se ... Jahorina ce me vidjeti koji vikend, cisto da iscejfim sa suprom smile

Eto ljudi ... ipak ponudi ZOI'ja ne mogu jednostavno reci NE. Razlika je skoro 50% odnosno 200 maruna.
ado
ado
Member
Member

Broj poruka : 97
Mjesto : Sarajevo
Hobi : Kompjuteri i Snowboard
Ski/Bord : Blizzard Hero (vojnicka boja) :)
Datum upisa : 13.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od alfa Novembar 5th 2009, 14:27

Pozdrav svima...

ne bih da se ponavljam ali desava se upravo ono o cemu sam govorio.Svaka cast na svemu sto je uradjeno gore ali to su trebala da budu dugorocna ulaganja a ne odmah uzeti te pare od turista.Svako ko malo razmisli pa izracuna da ce mu trebati 20tak eura vise ove godine za parking pa toliko vise za ski pass pa toliko vise na poskupljenje jela i pica i kada dodas tome jos par stavki izracunas da za te pare mozes da uplatis polupansion u nekom skijalistu u okruzenju koje moze da garantuje sneg na stazama.Ovako ce se desiti da ce doci do smanjenja turista kao i prosle godine i da ce sve vise ljudi dolaziti samo vikendom kada ima snega...ako dodamo recesiju,smanjenje cena u ostalim ski centrima i ukidanje viza u Srbiji bojim se da ce kasno nekome doci iz onog dela tela sa kojim se seda na novi sestosed do onog dela koji pokriva kapa.Snizenje smestaja za 30 posto se odnosilo na Bjelasnicu i Igman koliko sam ja to procitao a na Jahorinu ce to verovatno biti tek sredinom januara kada vec bude malo kasno za popravljanje sezone.Ja sam prosle godine prvi put odustao od sedmodnevnih odlazaka i isao samo vikendom kada ima snega i nisam se pokajao.U terminima kojim obicno idem bi mogao da sedim u blatu i pijem krusku od muke a ne zadovoljstva....
alfa
alfa
Full Member
Full Member

Broj poruka : 368
Datum upisa : 25.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od japaja Novembar 5th 2009, 15:06

Zalosno je to sto ce se, kao prosle godine i manje gostiju, svi ugostitelji "vaditi" na onima koji ipak odluce doci pa ce nadoknaditi sa poskupljenjem hrane i pica jer vecini je bitna konacna racunica. Hocu za sezonu da zaradim 10 000 pa bilo to na 1000 gostiju ili na 5000.
A cini mi se i OC krece tom logikom, kao da je privatnik koji ne zivi od prihoda sa Jahorine pa mu svejedno imao on goste ili ne i umjesto da ide na manju zaradu ali veci obrt i sigurnu dobit on ide kontra, hoce vecu zaradu, manji obrt, a kolika i kakva ce biti ukupna dobit... negativna ocjena onih koji su dolazili i koji ce sve manje razmisljati o tome da dodju i slijedece godine.


Poslednji izmenio japaja dana Novembar 5th 2009, 15:19, izmenjeno ukupno 1 puta

japaja
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 37
Ski/Bord : Ski
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od japaja Novembar 5th 2009, 15:17

I jos da dodam, OC je spustio cijene smjesataja u Bistrici, ali ce ih i te kako nadoknaditi upravo ovim poskupljenjem karata, a mozda i naplate parkinga, ako prodje sva ta prica oko toga.
Samo ne znam na sta se sve odnosi pojeftinjenje od 30%, privatnici drze iste cijene, valjda su htjeli poskupiti i isplanirali ljetos vece cijene pa ipak te nove vratili na staro i tako i pojeftinili. Bolje bi bilo i vise turista bi doslo da je sve ostalo na proslogodisnjem nivou, pa i oni koji se svercaju i koji ne placaju parking, sam sestosjed bi privukao vise ljudi.
Ali smo mi sami krivi, mi bi i jare i pare, a i sami znamo da tako ne ide, uvijek se nadamo da ce ovi koji odlucuju o ovim stvarima misliti i na nas "obicne" ljude

japaja
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 37
Ski/Bord : Ski
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od supra Novembar 5th 2009, 15:59

Upravo tako - 30% sniženja se još ne vidi, jer će da čekaju da vide odziv gostiju i najvjerovatnije očekivaju da će novi šestosjedi privući više gostiju. Tu su u pravu jer svako od vas želi da vidi te šestosjede kojih sam se ja u životu nagledao, ali ipak na Jahorini dva šestosjeda nisu malo i prava su senzacija. Moje lično mišljenje je da će šestosjedi privući klijente na vikend, a ne na sedmodnevni boravak.
Znači ne preostaje nam ništa drugo nego da sačekamo januar i vidimo šta će se desiti.

Što se tiče cijena privatnog smještaja, vjerujte mi da vlasnici istih već duže vrijeme ne dižu cijene. Ako je neko to učinio, to je zanemariljiv procenat, problem su agencije preko kojih vlasnici privatnog smještaja nude smještaj.

Čisto sumnjam da će vlasnik vašeg iznamljenog objekta da vam kaže koja je njegova realna cijena, ali kada bi vam to rekao, svatili bi koliko agencije zarađuju na vama gostima. Probajte da pitate, pa ako dobijete odgovor, svatičete o čemu supra priča.

Svijestan sam ja da su tu troškovi i da svako treba da zaradi, ali ovo je u poslednje vrijeme prešlo svaku mjeru. Mislim da na netu postoji sajt koji prati već duže godina kretanje cijena smještaja kao i ski passa, uporedite i svatićete da nešto nije u redu i da se ide iz krajnosti u krajnost.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od gabrijelos Novembar 5th 2009, 16:26

Na kraju ce se sve svesti ipak na onu "cijena je takva kakva je"

Znaci ako budemo htjeli skijati na Jahorini morati cemo dati te pare koji oni traze ili cemo ostati kod kuce
gabrijelos
gabrijelos
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 1077
Godina : 41
Mjesto : Osijek
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.info-jahorina.net/

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od alfa Novembar 5th 2009, 16:35

Naravno da ce se svesti na to ali ce i broj turista biti znatno manji kao i prosle sezone...pa ces se sa zaljenjem secati sezona kada si mogao u skoro svakom restoranu da se dobro najedes i lepo popijes,sretnes gomilu raspolozenih ljudi i odes pun utisaka sa planine.
Mozda preterujem ali mi na tako nesto mirise i da nekako ide u tom pravcu....daj Boze da gresim zbunjeni
alfa
alfa
Full Member
Full Member

Broj poruka : 368
Datum upisa : 25.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od gabrijelos Novembar 5th 2009, 16:54

Meni ipak najbitinije da imam tocnu informaciju o stanju bez uljepsavanja, da mi se ne desi da dodjem bez veze gore na vikend i dam lovu za put smjestaj i ostalo a uvjeti nisu za skijanje

Takvu informaciju ovdje imam, tocnu i istinitu i najbrzu mogucu

Isto tako bitno je da smo mi ipak jedna dobra ekipa, koja se eto dobro upoznala preko foruma i da jedni drugima smijemo i mozemo reci svoje misljenje koje se mozda razlikuje, ali jedino tako postajemo pametniji i bogatiji ze neko iskustvo
gabrijelos
gabrijelos
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 1077
Godina : 41
Mjesto : Osijek
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.info-jahorina.net/

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od ado Novembar 5th 2009, 17:18

gabrijelos ::Meni ipak najbitinije da imam tocnu informaciju o stanju bez uljepsavanja, da mi se ne desi da dodjem bez veze gore na vikend i dam lovu za put smjestaj i ostalo a uvjeti nisu za skijanje

Takvu informaciju ovdje imam, tocnu i istinitu i najbrzu mogucu

Isto tako bitno je da smo mi ipak jedna dobra ekipa, koja se eto dobro upoznala preko foruma i da jedni drugima smijemo i mozemo reci svoje misljenje koje se mozda razlikuje, ali jedino tako postajemo pametniji i bogatiji ze neko iskustvo

Ovdje nista vise nebi dodao. Sve je receno! cool
ado
ado
Member
Member

Broj poruka : 97
Mjesto : Sarajevo
Hobi : Kompjuteri i Snowboard
Ski/Bord : Blizzard Hero (vojnicka boja) :)
Datum upisa : 13.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od suma.ker Novembar 5th 2009, 18:13

bojim se da ce 1.1.2010 biti mnogo jasnije stanje kada se bude znalo dali su Srbiji ukinute vize.... LJudi iz Srbije pogotovu iz Vojvodine cine okosnicu turisticke sezone bar (55%)... Sobzirom da nam do Austrije treba oko 5 sati autoputem koliko i do Jase i da su cene sada tu negde( mega diskonti u Madjarskoj jeftinija hrana nego i u Bosni i u Srbiji)usput je pice ( domaca rakija i pivo ) bice ovo veliki izazov za O.C... Naravno bice sve puno za novu god kao i stalno ali 15 januar ce biti pravi pokazatelj!!! Bojim se da ce Jahorina postati brza vikend varijanta za ljude iz okoline.. Davno su prosla vremena kada si uvece u 7-8 kafana jedva stajao na obe noge od guzve( ja se secam toga) a zadnjih godina prava tuga sem vikendom kada te iste kafane napune momci i devojke sa Pala i I. Sarajeva!! Odraz nocnog zivota je isto tako pokazatelj koliko zaista turista ima na planini u top sezoni!! LJudi nekada se islo na Jahorinu jer je bila JEFTINA ona to vise definitivno nije ... cene hrana i pica su vec odavno povisoke (SEM AKO NISI STARI jAHORINSKI VUK pa znas gde da sednes i jedes) ski pas NENORMALAN, a i smestaj u pola slucajeva odnos cene i kvaliteta je nesrazmeran sem ako opet ne poznajes ljude ( hvala bogu kao ja pa nam omoguce perfektan smestaj vise na prijateljskoj varijanti ).. Zakljucak :Ici cu gore i ove god na vikende sigurno, smestaj cu obezbediti kod proverenog coveka (prepoznace se), jescu u proverenim jeftinim lokalima.. izacicu opet uvece malo da me osisaju i naravno kupicu ski pass kao i uvek (mada se i to ne mora) ali to nije to!!! i JOS JEDNA VELIKA GLUPOST KOJA MI SMETA.... nema veze ni sa cim osim sa logikom i nisam zlonameran niti nesto trece: Na Jahorini mozes bez problema da placas u EURIMA, KUNAMA,, a dinarima ne mozes??? Zbog cega?????????????????To direktno znaci da covek koji dolazi iz Srbije mora da tri puta konvertuje novac po losijem kursu da bi bio na Jahorini... znaci prima platu u dinarima pa konvertovanje u eure pa opet razmena u KM-ove... Ne bi ovo ni pominjao da nisam video ljude koji bez problema placaju u Kunama (neka i placaju )
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od SVOXY Novembar 7th 2009, 23:49

Bravo SUMA-KERu ,svaka ti je ko u Njegusa !!!!!!! Twisted Evil :je:
SVOXY
SVOXY
Member
Member

Broj poruka : 124
Godina : 48
Mjesto : Novi Sad
Hobi : Bord
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od supra Novembar 12th 2009, 12:15

Ja imam jednu primjedbu na jedan ski servis, ali otompotom, kada mi pukne film pisaću, ima da se krstite.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od Hammer Novembar 12th 2009, 14:09

supra ::Ja imam jednu primjedbu na jedan ski servis, ali otompotom, kada mi pukne film pisaću, ima da se krstite.

Ništa okolo.....samo direktno ili ne spominji Wink
Hammer
Hammer
Senior Member
Senior Member

Broj poruka : 808
Godina : 48
Mjesto : Novi Sad
Ski/Bord : ex ski, Bord :)
Datum upisa : 25.12.2008

http://www.info-jahorina.net/

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od gabrijelos Novembar 12th 2009, 14:32

Ja imam 2 primjedbe

Prva je na naseg Jahorinu, na prvo forumaskom skupu smo previse jeli i pili a bezeobrazno malo platili, Sasa je sredio vrhunsko druzenje good2

A druga ona stvarna primjedba je na radnike na zicama, 99% dana koje sam bio na Jahorini se zice kasno pale i ne pocne skijanje u 9h ali jos gore mi je kad mi kaze u 15.30 zadnja voznja nea ,
nemaju oni sta govoriti zadnja voznja nego po mome u 15.45 iskljuce citace ski-passa i gotovo,voznja zicom traje 8min i tko je usao taj ce se jos jednom spustiti
Sad su poskupili ski-pass i onda mi skrate rad zica 15min ujutro i 30min popodne, to je 10% posto radnog vremena ili 3 voznje
gabrijelos
gabrijelos
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 1077
Godina : 41
Mjesto : Osijek
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.info-jahorina.net/

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od JAHORINA Novembar 12th 2009, 19:43

gabrijelos ::Ja imam 2 primjedbe

Prva je na naseg Jahorinu, na prvo forumaskom skupu smo previse jeli i pili a bezeobrazno malo platili, Sasa je sredio vrhunsko druzenje good2

A druga ona stvarna primjedba je na radnike na zicama, 99% dana koje sam bio na Jahorini se zice kasno pale i ne pocne skijanje u 9h ali jos gore mi je kad mi kaze u 15.30 zadnja voznja nea ,
nemaju oni sta govoriti zadnja voznja nego po mome u 15.45 iskljuce citace ski-passa i gotovo,voznja zicom traje 8min i tko je usao taj ce se jos jednom spustiti
Sad su poskupili ski-pass i onda mi skrate rad zica 15min ujutro i 30min popodne, to je 10% posto radnog vremena ili 3 voznje

ovo za žičare si potpuno upravu i stavrno ću se potruditi da ovu primjedba kao i sve ostale prenesem nadležnim u OC Jahorina...
JAHORINA
JAHORINA
Info Jahorina Forum
Info Jahorina Forum

Broj poruka : 2080
Godina : 53
Mjesto : JAHORINA
Hobi : SKIJANJE
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od suma.ker Novembar 13th 2009, 03:58

gabrijelos ::Ja imam 2 primjedbe

Prva je na naseg Jahorinu, na prvo forumaskom skupu smo previse jeli i pili a bezeobrazno malo platili, Sasa je sredio vrhunsko druzenje good2

A druga ona stvarna primjedba je na radnike na zicama, 99% dana koje sam bio na Jahorini se zice kasno pale i ne pocne skijanje u 9h ali jos gore mi je kad mi kaze u 15.30 zadnja voznja nea ,
nemaju oni sta govoriti zadnja voznja nego po mome u 15.45 iskljuce citace ski-passa i gotovo,voznja zicom traje 8min i tko je usao taj ce se jos jednom spustiti
Sad su poskupili ski-pass i onda mi skrate rad zica 15min ujutro i 30min popodne, to je 10% posto radnog vremena ili 3 voznje
e stvarno bi mogli ponoviti onaj sac! ono je stvarno biolo vrhunski!
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od gabrijelos Novembar 13th 2009, 09:04

:bye: Biljezim se za sac

alc
gabrijelos
gabrijelos
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 1077
Godina : 41
Mjesto : Osijek
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.info-jahorina.net/

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od medjed73 Januar 30th 2010, 21:12

VI STE SVI NENORMALNI koliko staza imate na Jahorini mozda 1-7 km max. Praccu k***ri ne ukljucuju, zenski sput nisu pustili od olimpijade (celu stazu). Svi koji se brinu o ovoj prelepoj planini goli klosari, seljaci iz nekih rupa ispuzali (izvinjavam se ljdima sa sela, nisam na njih mislio). 110 eura karta, pa sta ste dali za to, zicare ukljucite samo pod pretnjom smrcu, topove ste videli samo u ratu, u Austriji ski pass je 190 eura, ali imaju po skijalistu oko 800 TOPOVA, ne treba ljudima sneg, imaju razbijace magle, dobijes besplatne termalne banje, besplatan parking, besplatan bus do svih skijalista i ski pass ti vredi za oko 14 skijalista u proseku znaci oko 1000 km staza, pa sa kim se vi poredite.....

K*******IIIIIIIIIIIIIIIII

medjed73
visitor
visitor

Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od supra Januar 31st 2010, 03:35

medjed73 ::VI STE SVI NENORMALNI koliko staza imate na Jahorini mozda 1-7 km max. Praccu k***ri ne ukljucuju, zenski sput nisu pustili od olimpijade (celu stazu). Svi koji se brinu o ovoj prelepoj planini goli klosari, seljaci iz nekih rupa ispuzali (izvinjavam se ljdima sa sela, nisam na njih mislio). 110 eura karta, pa sta ste dali za to, zicare ukljucite samo pod pretnjom smrcu, topove ste videli samo u ratu, u Austriji ski pass je 190 eura, ali imaju po skijalistu oko 800 TOPOVA, ne treba ljudima sneg, imaju razbijace magle, dobijes besplatne termalne banje, besplatan parking, besplatan bus do svih skijalista i ski pass ti vredi za oko 14 skijalista u proseku znaci oko 1000 km staza, pa sa kim se vi poredite.....

K*******IIIIIIIIIIIIIIIII
Dalibore smiri strasti i biraj riječi ili ćeš u suprotnom biti udaljen sa foruma.

Ovaj forum je pokrenut kako bi svako imao prevo da kaže svoje mišljenje, i kao što vidiš tvoj post nije izbrisan, ali te molim da obratiš pažnju na ponašanje.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od inque Januar 31st 2010, 21:05

a nije da nije... danas nije bilo toliko guzve, ali prosle nedjelje je bilo katastrofalno... i ona suplja kao doveli security da raja ne sveraju... aha jest' jest'...
a postovi gore, 100% se slazem za taj bezobrazluk sa zadnjom voznjom... ako lift zvanicno radi do 15:45 nema on meni sta u 3 i 20 vikati zadnja voznja...
inque
inque
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 14
Godina : 38
Mjesto : Sarajevo
Ski/Bord : Snowboard!
Datum upisa : 19.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od ado Februar 1st 2010, 11:20

inque ::a nije da nije... danas nije bilo toliko guzve, ali prosle nedjelje je bilo katastrofalno... i ona suplja kao doveli security da raja ne sveraju... aha jest' jest'...
a postovi gore, 100% se slazem za taj bezobrazluk sa zadnjom voznjom... ako lift zvanicno radi do 15:45 nema on meni sta u 3 i 20 vikati zadnja voznja...

Jel se to ponovo sverca? smile
ado
ado
Member
Member

Broj poruka : 97
Mjesto : Sarajevo
Hobi : Kompjuteri i Snowboard
Ski/Bord : Blizzard Hero (vojnicka boja) :)
Datum upisa : 13.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od medjed73 Februar 2nd 2010, 00:32

supra ::
medjed73 ::VI STE SVI NENORMALNI koliko staza imate na Jahorini mozda 1-7 km max. Praccu k***ri ne ukljucuju, zenski sput nisu pustili od olimpijade (celu stazu). Svi koji se brinu o ovoj prelepoj planini goli klosari, seljaci iz nekih rupa ispuzali (izvinjavam se ljdima sa sela, nisam na njih mislio). 110 eura karta, pa sta ste dali za to, zicare ukljucite samo pod pretnjom smrcu, topove ste videli samo u ratu, u Austriji ski pass je 190 eura, ali imaju po skijalistu oko 800 TOPOVA, ne treba ljudima sneg, imaju razbijace magle, dobijes besplatne termalne banje, besplatan parking, besplatan bus do svih skijalista i ski pass ti vredi za oko 14 skijalista u proseku znaci oko 1000 km staza, pa sa kim se vi poredite.....

K*******IIIIIIIIIIIIIIIII
Dalibore smiri strasti i biraj riječi ili ćeš u suprotnom biti udaljen sa foruma.

Ovaj forum je pokrenut kako bi svako imao prevo da kaže svoje mišljenje, i kao što vidiš tvoj post nije izbrisan, ali te molim da obratiš pažnju na ponašanje.
Jos ove godine ces imati forum, a sledece neces imati o cemu pisati jer gostiju vise nece biti, a za forum cu se sam udaljiti, ne bih vas vise zadrzavao administratori i moderatori, a kada vam ukinu vize (za jedno 50godina) vidimo se u Austriju, Francuskoj, Svici................

medjed73
visitor
visitor

Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od supra Februar 2nd 2010, 00:43

medjed73 ::Jos ove godine ces imati forum, a sledece neces imati o cemu pisati jer gostiju vise nece biti, a za forum cu se sam udaljiti, ne bih vas vise zadrzavao administratori i moderatori, a kada vam ukinu vize (za jedno 50godina) vidimo se u Austriju, Francuskoj, Svici................
Nismo mi hotel pa da se brinemo koliko će biti gostiju, mi smo info forum, ništa više od toga.

Vidimo se u Austriji, Švici i na Jahorini... A sad se lijepo udalji kao što si obećao. Pozz
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

primjedbe i loša iskustva Empty Re: primjedbe i loša iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu