Jahorinski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prospekt - Cijenovnik, Staze, Objekti

Ići dole

Prospekt - Cijenovnik, Staze, Objekti Empty Prospekt - Cijenovnik, Staze, Objekti

Počalji od supra Oktobar 31st 2009, 17:04

Ako Jahorina misli da postane jedan od modernijih ski centara onda bi trebala da napravi prospekt (brochure) koji se na modernim ski centrima nalazi na kasi i djeli se besplatno.

Na tom mini prospektu obično se nalaze detalji ski centra kao što su: cijena ski pass-a, oznaka i naziv staza, pazicija ugostiteljskih objekata i ski servisa, kao mjesta parking prostora i sl.

Cijena izrade prospekta obično finansira ski centar, mada postoji i opcija reklamnog tipa, np. reklamiranje hotela, ski servisa i sl. i tim načinom pokrivanja troškova izrade mini prospekta.

izgled brochura
Prospekt - Cijenovnik, Staze, Objekti HPIM2436-1

Prospekt - Cijenovnik, Staze, Objekti HPIM2437-1
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Prospekt - Cijenovnik, Staze, Objekti Empty Re: Prospekt - Cijenovnik, Staze, Objekti

Počalji od supra Oktobar 31st 2009, 17:21

Sad da objasnim zašto sam ovo predložio.

Kada sam bio na Jahorini, kupio sam ski pass za 6 dana ne znajući da postoji opcija ski pass-a 5 dana u sezoni, nevažno. To što hoću da kažem je da gost nije dovoljno ili bolje rečano nikako informisan o cijeni i opcijama skipassa. Mislim da nije dovoljno staviti cijenu karte na kasi nego bi bilo veoma korisno napraviti mini prospekt koji bi gost preuzeo u hotelu, vikendici ili samoj kasi kako bi ga na miru mogao da prelista i odluči šta mu je najpovoljnije, a ne da se gurka kao bi video cijenu karte.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu