Jahorinski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

+26
mixy
K.L.F.
salemajstor
shaolin_master
burton
dejanns
Mr. Majevica
peggy-jahorina
grudva
Hammer
Dragan
Filipino
info-jahorina
Zoran
alfa
gagi
ThunderBird
supra
zarko
xeme
SVOXY
suma.ker
gabrijelos
ado
zidoo
JAHORINA
30 posters

Strana 1 od 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od JAHORINA Oktobar 12th 2009, 14:14

Iako helikopter dolazi u ponedeljak 19.10. radovi na montaži su počeli. Prvo se montira izlazna stanica šesterosjeda Ogorjelica .. Slike govore sve . .
[You must be registered and logged in to see this image.]
JAHORINA
JAHORINA
Info Jahorina Forum
Info Jahorina Forum

Broj poruka : 2080
Godina : 53
Mjesto : JAHORINA
Hobi : SKIJANJE
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od JAHORINA Oktobar 12th 2009, 14:15

[You must be registered and logged in to see this image.]
JAHORINA
JAHORINA
Info Jahorina Forum
Info Jahorina Forum

Broj poruka : 2080
Godina : 53
Mjesto : JAHORINA
Hobi : SKIJANJE
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od zidoo Oktobar 12th 2009, 14:38

funky

Nego kakvo je vrijeme gore, koliko snjeg i kisa sad mogu usporiti radove?
zidoo
zidoo
Member
Member

Broj poruka : 103
Ski/Bord : Ride Agenda
Datum upisa : 19.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od JAHORINA Oktobar 12th 2009, 15:04

Budite bez brige, ništa više nemože omesti radnike da rade. Samo je vrijeme uticalo na zemljane radove. Samo nam još trebaju dva tri dana da nebude magle da helikopter završi svoje.. O terminu zvaničnog otvaranja još nema ništa.. Zaboravih reći da je problem sa carinom riješen tako da ni tu neće biti smetnje za dalji nastavak radova...
JAHORINA
JAHORINA
Info Jahorina Forum
Info Jahorina Forum

Broj poruka : 2080
Godina : 53
Mjesto : JAHORINA
Hobi : SKIJANJE
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od ado Oktobar 12th 2009, 19:26

JAHORINA ::Budite bez brige, ništa više nemože omesti radnike da rade. Samo je vrijeme uticalo na zemljane radove. Samo nam još trebaju dva tri dana da nebude magle da helikopter završi svoje.. O terminu zvaničnog otvaranja još nema ništa.. Zaboravih reći da je problem sa carinom riješen tako da ni tu neće biti smetnje za dalji nastavak radova...

Evo za mene jedno pitanje al offTopic:

Jel ovo dovoljno (sestosjed i to) da bi se moglo prijaviti neko FIS takmicenje na Jahorini? Znam samo, da planina treba da ima neke "minimalne" uslove pa da se vrate i ta takmicenja u BiH?

Slike su super!
ado
ado
Member
Member

Broj poruka : 97
Mjesto : Sarajevo
Hobi : Kompjuteri i Snowboard
Ski/Bord : Blizzard Hero (vojnicka boja) :)
Datum upisa : 13.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od gabrijelos Oktobar 12th 2009, 19:39

Ako mislis na FIS utrke svjetskog kupa, kao sto je recimo sljeme uspjelo dobiti, nije dovoljno nova zica i dobra planina

Treba puno drugih stvari, lobija, novaca i srece
gabrijelos
gabrijelos
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 1077
Godina : 41
Mjesto : Osijek
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.info-jahorina.net/

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od JAHORINA Oktobar 12th 2009, 19:43

Jahorina i Bjelašnica već imaju FIS trke, ali nemaju utrke Svjetskog kupa.. Ove dvije planine ispunjavaju uslove za održavanje ovakvih trka što se tiče dužina staza,visinske razlike i drugih tehničkih elementa. Međutim bez vještačkog snijega, takmičara uspješnih iz BiH neće ni biti utrka svjetskog kupa..
JAHORINA
JAHORINA
Info Jahorina Forum
Info Jahorina Forum

Broj poruka : 2080
Godina : 53
Mjesto : JAHORINA
Hobi : SKIJANJE
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od suma.ker Oktobar 12th 2009, 20:12

JAHORINA ::Jahorina i Bjelašnica već imaju FIS trke, ali nemaju utrke Svjetskog kupa.. Ove dvije planine ispunjavaju uslove za održavanje ovakvih trka što se tiče dužina staza,visinske razlike i drugih tehničkih elementa. Međutim bez vještačkog snijega, takmičara uspješnih iz BiH neće ni biti utrka svjetskog kupa..
kao sto je u tenisu tek ove god ATP turnir stigao u Srbiju zahvaljujuci Novaku i njegovim vezama!!!! Lobiranje je cudo postalo i u sportu dash2
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od SVOXY Oktobar 12th 2009, 22:05

A Suma-keru svaka ti je ko u Njegusa !!!!!!! clap bowp hahaha_03 retrieve hehe_red1 heya hahaha_01 :clod: rasta w00t :biggrin:
SVOXY
SVOXY
Member
Member

Broj poruka : 124
Godina : 48
Mjesto : Novi Sad
Hobi : Bord
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od suma.ker Oktobar 13th 2009, 00:25

SVOXY ::A Suma-keru svaka ti je ko u Njegusa !!!!!!! clap bowp hahaha_03 retrieve hehe_red1 heya hahaha_01 :clod: rasta w00t :biggrin:
kad jedem njeguisku prsutu :roll:
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od xeme Oktobar 13th 2009, 15:16

Moje pitanje je sledeće: Hoće li ovaj snijeg usporiti ili spriječiti radove na realizaciji novih šestosjeda?

Predpostavljam da danas Leitner neće raditi na montži izlazne stanice i postavljanja instalacije? Možda mogu samo da sklapaju stubove i pripreme potreban materijal?
xeme
xeme
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 23
Datum upisa : 28.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od JAHORINA Oktobar 13th 2009, 15:20

svakako da će ovakvo vrijeme usporiti izvođenje radova, ali ipak se nadam da neće bitnije uticatina dinamiku radova... Danas nisu mogli ići na vrh da montiraju izlaznu stanicu ali već sutra će se nastaviti radovi...
JAHORINA
JAHORINA
Info Jahorina Forum
Info Jahorina Forum

Broj poruka : 2080
Godina : 53
Mjesto : JAHORINA
Hobi : SKIJANJE
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od zarko Oktobar 13th 2009, 15:28

super su slicice .....ko je zaduzen za one kamere da ih malo odmrzne i pokrene da daju pravu sliku sa jahorine i da ide u realnom vremenu magnify i ako treba da se lopata sta i pomogne oko letecih tronozaca vikajtee cold
zarko
zarko
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 23
Godina : 44
Mjesto : Bijeljina
Datum upisa : 12.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od supra Oktobar 13th 2009, 15:40

To nisu naše kamere zato i jesu zamrznute :D
Mi se krpimo da bi namjestili jednu, mada mislim da za ovu sezonu neće biti spramna.
Jedina kamera koja radi kako treba je od go2jahorina.com i danas je to izgledalo ovako
[You must be registered and logged in to see this image.]
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od ThunderBird Oktobar 13th 2009, 16:04

Gdje ovo?

Meni izgleda kao one kafane gore na vrhu prace... zbunjeni
ThunderBird
ThunderBird
Senior Member
Senior Member

Broj poruka : 494
Godina : 37
Mjesto : Derventa
Hobi : Bike, Bord, Photo
Ski/Bord : Daska 4 life
Datum upisa : 03.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od suma.ker Oktobar 13th 2009, 16:23

ThunderBird ::Gdje ovo?

Meni izgleda kao one kafane gore na vrhu prace... zbunjeni
tako je.. cuvene dve kafane Zlatna zita i Rajska Vrata... nalaze se izmedju ski liftova i ogorjelice 2 cool
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od gabrijelos Oktobar 13th 2009, 16:47

supra ::To nisu naše kamere zato i jesu zamrznute :D
Mi se krpimo da bi namjestili jednu, mada mislim da za ovu sezonu neće biti spramna.
Jedina kamera koja radi kako treba je od go2jahorina.com i danas je to izgledalo ovako
[You must be registered and logged in to see this image.]

I njihova je kamera zablokala jutro
Ova slika nije danasnja, cini mi se da je to neka iz arhive, jer danas je na Jahorini magla i oblaci

evo jedna danasnja

[You must be registered and logged in to see this image.]
gabrijelos
gabrijelos
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 1077
Godina : 41
Mjesto : Osijek
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.info-jahorina.net/

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od zarko Oktobar 13th 2009, 21:27

Hvala vam bas ste brzi sto se tice informacija ali mislim da je glavni problem oko kamera net.....kad bi radile kako treba sve kamere mogil bi smo vidjeti sve radove oko zicara :updowned6: ali i po vasim slikama vidi se da ljudi rade 300 kmh smile
zarko
zarko
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 23
Godina : 44
Mjesto : Bijeljina
Datum upisa : 12.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od gabrijelos Oktobar 13th 2009, 22:36

Lijepo sam sve napisao a sliku izostavio dash2

Evo ta danasnja
[You must be registered and logged in to see this image.]


znam da je OT
gabrijelos
gabrijelos
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 1077
Godina : 41
Mjesto : Osijek
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.info-jahorina.net/

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od supra Oktobar 13th 2009, 22:45

zarko ::Hvala vam bas ste brzi sto se tice informacija ali mislim da je glavni problem oko kamera net.....kad bi radile kako treba sve kamere mogil bi smo vidjeti sve radove oko zicara :updowned6: ali i po vasim slikama vidi se da ljudi rade 300 kmh smile
Ne bi vidio na kamerama 5% od onog što se vidi na slikama koje dostavlja admin JAHORINA. Nećeš naći tu kameru koja hoda po Jahorini kako bi zabelježila sveki detalj ili neku da je uperena na izlaznu stanicu koja se trenutno montira.
Mani se zarko kamera i uživaj u slikama! Ponekad budi strpljiv dan-dva i eto novih slika. Meni lično ne treba ništa više od toga.
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od suma.ker Oktobar 13th 2009, 22:48

supra ::
zarko ::Hvala vam bas ste brzi sto se tice informacija ali mislim da je glavni problem oko kamera net.....kad bi radile kako treba sve kamere mogil bi smo vidjeti sve radove oko zicara :updowned6: ali i po vasim slikama vidi se da ljudi rade 300 kmh smile
Ne bi vidio na kamerama 5% od onog što se vidi na slikama koje dostavlja admin JAHORINA. Nećeš naći tu kameru koja hoda po Jahorini kako bi zabelježila sveki detalj ili neku da je uperena na izlaznu stanicu koja se trenutno montira.
Mani se zarko kamera i uživaj u slikama! Ponekad budi strpljiv dan-dva i eto novih slika. Meni lično ne treba ništa više od toga.
clap
suma.ker
suma.ker
God Member
God Member

Broj poruka : 953
Godina : 45
Mjesto : Novi Sad
Hobi : piletina
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 24.12.2008

http://www.corona-nekretnine.in.rs/

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od supra Oktobar 13th 2009, 22:54

hvala šumi za aplauz što je realno realno je bye2

priznajem da bi bilo mnogo bolje imati i kameru, jedno i drugo, jer webcam je webcam, ali i dalje mislim da se kamera ne može porediti sa slikama (moje mišljenje)
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od zarko Oktobar 14th 2009, 00:28

ljudi ja nikad na skije nisam stao ovo pratim iz ciste radoznalosti i sto volim snijeg i zimu a drago mi je kad se nesto novo gradi kod nas....... salute sto se tice kamera vidim da nisu potrebne jer ovi admini su kao munje svaka cast salute clap
zarko
zarko
Junior Member
Junior Member

Broj poruka : 23
Godina : 44
Mjesto : Bijeljina
Datum upisa : 12.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od ThunderBird Oktobar 14th 2009, 07:15

Hajde raspisi tender za ucitelja skijanja... Siguran sam da ima kandidata koji bi te naucili obavili za dobar sac i hladan pivkan... smile
ThunderBird
ThunderBird
Senior Member
Senior Member

Broj poruka : 494
Godina : 37
Mjesto : Derventa
Hobi : Bike, Bord, Photo
Ski/Bord : Daska 4 life
Datum upisa : 03.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od gagi Oktobar 14th 2009, 08:23

hmm,skijanje možda,ali za bordanje bi morao malo više da se otvori :D cool
gagi
gagi
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 963
Ski/Bord : bord
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža Empty Re: TREĆA FAZA realizacije sestosjeda - Montaža

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu