Jahorinski Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primjedba organizaciji

2 posters

Ići dole

Primjedba organizaciji Empty Primjedba organizaciji

Počalji od tanana Mart 2nd 2009, 10:21

Guzva vikendom je vec svima poznata, ali evo konkretno sta se desava zbog te iste guzve.
U nedelju sam dosla na Jahorinuu 10 h, cekala sam u redu za kartu do 10:20, kupila sam dnevni ski pass jer nije bilo jos 11 h,
a onda sam na poljicama u redu cekala do 11. Sto se tice zicara uspjela sam se tri puta popeti i izgubila volju za skijanjem jer sam vecinu vremena provodila stojeci u redovima, a sve to za 33 KM.
Na kraju sam presla na olimpik gdje je bila koliko toliko manja guzva, jer znamo da ne mogu svi ni da se popnu olimpikom, a isto tako se tesko i spuste.
Znaci kupite dnevni pass a koliko cete ga iskoristiti to nas ne zanima, kupujete ga na sopstvenu odgovornost :evil:
tanana
tanana
Member
Member

Broj poruka : 132
Godina : 42
Ski/Bord : ski
Datum upisa : 16.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Primjedba organizaciji Empty Re: Primjedba organizaciji

Počalji od supra Decembar 5th 2010, 22:54

Tanana to je sada prošlost! Sve se izokrenulo tako da više ništa nije kao prije, čak ni cijene, samo su staze ostale iste. Ove godine možeš da koristiš moderne šesterosjede, možda i vještačko zasnježavanje, a od sledeće možda još jedan šesterosjed na Prači, zatim ski lift u naselju Štator i gondolu iz Pala... lijepo ti kažem da se sve izokrenulo, samo ski pass više nije 33KM nego 30KM pa ti vidi ko ove koga ******! :D
supra
supra
Jahorina | Info Forum
Jahorina | Info Forum

Broj poruka : 2081
Godina : 47
Mjesto : Switzerland
Hobi : Jagnjetina
Ski/Bord : Burton Vapor
Datum upisa : 23.12.2008

http://www.info-jahorina.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu